Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 – 26 czerwca 2015 r.

W piątek 26 czerwca 2015 r. po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek i o godz.9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015.
Na placu przed szkołą, przy pięknej słonecznej pogodzie zgromadziły się tłumy uczniów, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji. Gośćmi specjalnymi byli: burmistrz Sokółki pan Adam Kowalczuk, radna Helena Kozłowska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Parchanowicz, ksiądz Józef Kuczyński. Podsumowania całorocznej pracy dokonała pani dyrektor Anna Andrzejewska. W swoim przemówieniu podkreśliła, że był to rok wypełniony pracą, nauką, ciekawymi inicjatywami, pełen sukcesów oraz różnorodnych atrakcji. Dowodem na wspaniałą postawę uczniów są tytuły laureatów i finalistów okręgowym i wojewódzkich konkursów przedmiotowych, dyplomy za sukcesy w szachach oraz liczne świadectwa z wyróżnieniem za wysoką średnią ocen. W szkole ważna jest nie tylko nauka, dlatego też jak co roku przyznano nagrody dla społeczników oraz działaczy Szkolnego Koła PCK. Nagroda szczególna – Oskar za całokształt osiągnięć, powędrował do rąk Gabrieli Poczobutt Odlanickiej z kl VI a i Ewa Nowosady z kl III b gimnazjum. Nieco smutnym momentem było pożegnanie klas trzecich gimnazjum, które od września rozpoczną nowy etap szkolnej edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami kontynuowali uroczystość w klasach. Wszystkim życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.