Zabawa Karnawałowa

Zabawa Karnawałowa – 18 stycznia 2018 r.

W dniu 18 stycznia dzieci z klas początkowych miały zabawę karnawałową. Chłopcy i dziewczynki przebrali się z tej okazji za bohaterów swoich ulubionych filmów, gier i książek. Na korytarzach można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów, kowboi, aniołki, rycerzy, a nawet pannę młodą – nie sposób wyliczyć wszystkich barwnych i wesołych postaci. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Niektóre tańce były prowadzone przez dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm”, ale większość tanecznych rytmów dzieci same wybierały, kierując się najnowszymi trendami w muzyce rozrywkowej. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek, przygotowany w salach według pomysłów i inwencji dzieci oraz projekcja bajek. Na zakończenie balu wybrano królową i króla balu, którymi zostali Amelka Kostrzewska i Kacper Romanowicz.