Zabawa andrzejkowa 2023

Zabawa andrzejkowa 2023 – 29 listopada 2023 r.

29 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa klas IV-VIII. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy i  jednocześnie podtrzymują wielowiekową tradycję wróżenia. Stoiska naszych szkolnych  wróżbitów cieszyły się dużym zainteresowaniem, co widać na  fotorelacji. Uczniowie chętnie też robili zdjęcia przy pięknej dekoracji. Zabawę uświetniły przeboje latino disco, disco polo i współczesnej muzyki popowej. Dyskoteka szkolna była okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale także integracji szkolnej społeczności. Podziękowania składamy przedstawicielom  Samorządu Szkolnego, opiekunkom- p. Jolancie Steckiewicz, p. Dorocie Zalewskiej oraz wychowawcom. Wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejny wspaniały bal andrzejkowy.

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie zdjęcia kliknij TU