XV Międzyszkolny Turniej Sportowy „Olimpijka”

XV Międzyszkolny Turniej Sportowy „Olimpijka” – 7 czerwca 2019 r.

W dniu 7 czerwca w naszej szkole odbył się XV Międzyszkolny Turniej Sportowy „Olimpijka” o Puchar Burmistrza Sokółki. Ta cykliczna impreza tradycyjnie otwiera obchody Dni Sokółki i jest stałym elementem święta naszego miasta. Biorą w niej udział dzieci z klas I-III. W tym roku do sportowych zmagań zgłosiły się jedynie szkoły miejskie, ale nie zmniejszyło to ducha sportowej rywalizacji i dobrej zabawy, którą gwarantują sportowe konkurencje. Oto jak przedstawiają się końcowe wyniki turnieju:

Kategoria klas pierwszych:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria klas drugich:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Szkoła podstawowa nr 1

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

Kategoria klas trzecich:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

Bardzo dobry występ zawodników naszej szkoły to w dużej mierze zasługa nauczycieli wychowania fizycznego, panów Andrzeja Ignatowicza i Radosława Kacunela, którzy przygotowywali młodych sportowców. Wszystkim zawodnikom gratulacje złożył Burmistrz Sokółki, pan Adam Kowalczuk, który był gościem specjalnym „Olimpijki”.