XI Festiwal Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE

XI Festiwal Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE – 7 czerwca 2022 r.

W czerwcu jak co roku w naszej szkole odbył się XI Festiwal Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy. Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach: soliści i duety. Każda z tych kategorii dzieliła się na grupę klas I-III i klas IV-VIII. Wykonawcy zaprezentowali zarówno piosenki znane ze szkolnych podręczników jak i te znane ze światowych list przebojów.
Dzięki uprzejmości Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej oraz Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sokółce wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować niezawodnym Paniom ze Szkoły Podstawowej ze Starej Rozedranki, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami integracyjnymi Nr 2 w Sokółce za tegoroczny udział w naszym festiwalu.

ZOBACZ ZDJĘCIA: XI Festiwal Piosenki Anglojęzycznej MUSIC ZONE