X Mikołajkowa Olimpijka klas I – III

X Mikołajkowa Olimpijka klas I – III – 6 grudnia 2018 r.

Dziś po raz dziesiąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowej Olimpijce Sportowej. Startowało w niej ok. 100 uczniów szkół miasta i gminy Sokółka. Drużyny klas I- III naszej szkoły spisały się znakomicie. Zawodnicy klas pierwszych zajęli II miejsce, klasa druga zdobyła III miejsce, zaś klasa trzecia uplasowała się na II miejscu. Gratulujemy zawodnikom! Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Zawodnikom pogratulowała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, która wcieliła się w rolę św. Mikołaja, Zastępca Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Zbigniew Laszuk.

Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Andrzej Ignatowicz i p. Radosław Kacunel wspomagani przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.