Występ artystów cyrkowych

Występ artystów cyrkowych – 15 marca 2017 r.

Dziś do naszej szkoły zawitał ukraiński cyrk „Szok”, zajmujący się już od piętnastu lat organizowaniem przedstawień cyrkowych dla dzieci i dorosłych. Ten cyrk różni się od innych tym, że nie przyjeżdża do miasta i nie rozkłada namiotu, tylko pojawia się dowolnym miejscu i czasie, tak jak dziś u nas. Występujący artyści – absolwenci szkół cyrkowych i laureaci wielu festiwali – nawiązali z publicznością bardzo dobrą relację, trafiając w gust i zapewniając doskonałą rozrywkę. Uczniom najbardziej podobały się zwierzęta: wąż, gołębie oraz psy. Dzieci były zadowolone nie tylko z popisów cyrkowców, ale też z faktu, że próbowały swych talentów, włączając się czynnie do zabawy. Śmiechu było co niemiara. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały i zostały nagrodzone burzliwymi oklaskami.