Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie

Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Trzecioklasistów „Junior Champion” – 19 lutego 2014 r.

Dnia 19 II 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasistów „Junior Champion”. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Oliwia Fiłoń, Julia Repucha, Daria Sawoń, Dominika Sawoń i Sebastian Sawoń. Test był dość trudny, obejmował materiał gramatyczno-ortograficzny oraz znajomość słówek. Oliwia Fiłoń otrzymała wyróżnienie, ale i pozostali nasi reprezentanci wypadli dobrze i pokazali, że potrafią posługiwać się językiem obcym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowywały panie Katarzyna Chociej i Marta Jóźwik.