Wyróżnienia – 2 października 2018 r.

W dniu dzisiejszym odbył apel, podczas którego wręczono wyróżnienia i pamiątkowe upominki za udział w konkursie plastycznym „Moja szkoła w czterech porach roku”. Z życzeniami dalszych sukcesów serdecznie gratulujemy twórczych pomysłów następującym uczniom:
Adamowi Klim kl. I b, Gabrieli Rygasiewicz kl. I b, Juliannie Puszko kl. I b, Kindze Januszkiewicz kl. I b, Zuzannie Jelskiej kl. II a, Sylwii Konik kl. II a, Małgorzacie Wierzbickiej kl. II a, Amelii Normantowicz kl. II a, Karolinie Radulskiej kl. II a, Emilii Szomko kl. II a, Zuzannie Lewosz Kl. II a, Ksaweremu Łapicz kl. II a, Szymonowi Maliszewskiemu kl. III a, Magdalenie Wiszowatej kl. IV a, Michałowi Klim kl. IV b Marii Maliszewskiej kl IV b, Oliwii Ignatowicz kl. VI a Julii Taudul kl. VIII a, Julii Druć kl. III b gimnazjum.

Na apelu zostali też wyróżnieni uczniowie, którzy pomagali w przygotowaniach do obchodów jubileuszu naszej szkoły. Wszystkim DZIĘKUJEMY!