Wycieczka klas IV-VI

Wycieczka klas IV-VI ZSO do Białegostoku 24 stycznia 2014r.
24 stycznia 2014r. uczniowie klas IV-VI ZSO pojechali na wycieczkę do Białegostoku wraz z kolegami i koleżankami z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Boguszach. Pierwszą atrakcją wyjazdu był seans 3D w kinie „Helios” w Białymstoku. Film „Hobbit: Pustkowie Smauga” bardzo się wszystkim podobał, zwłaszcza, że trójwymiarowa technologia znacznie podnosiła jego atrakcyjność. Następnie pojechaliśmy do Centrum Rozrywki „Kula Hula” by spalić kalorie po posiłku w KFC. Uczniowie poznawali tam zasady gry w bilard oraz rywalizowali w grze w kręgle. Mimo, iż większość z nich grała po raz pierwszy, osiągali naprawdę imponujące wyniki. W ten sposób uczniowie mogli rozpocząć zimowy wypoczynek po całym semestrze wytężonej nauki. Wyjazd wszystkim  bardzo się podobał i już planujemy kolejną wspólną wycieczkę.