„What song is it ?”

„What song is it ?” – 14 lutego 2017 r.

Dziś w ZSO odbyła się kolejna już IV edycja cyklicznego turnieju z okazji Walentynek, zatytułowanego „What song is it ?” Konkurs został zorganizowany przez anglistów panią Kasię Chociej, pana Sławka Rochalskiego przy współpracy opiekuna samorządu uczniowskiego Gimnazjum pani Gosi Chociej. Piosenki do konkursu zostały dobrane tematycznie, a tematem przewodnim wszystkich prezentowanych utworów była oczywiście MIŁOŚĆ. W turnieju udział wzięło 7 zespołów, reprezentowanych przez klasy gimnazjalne I a, I b, II a, II b, III a i III b, i jeden zespól ze szkoły podstawowej reprezentowany przez klasę VIa. Zadaniem uczestników było odgadnięcie nazwy piosenki oraz wykonawcy po wysłuchaniu 20 sekundowego fragmentu.
Po zaciętej rywalizacji do rundy finałowej przeszły trzy zespoły a wyniki ostateczne to:
I miejsce – Klasa III a (Pink Team): Kinga Dowgiert, Bogusia Romanowicz i Jula Wewiór
II miejsce – Klasa III b (Red Team): Julia Borowska, Agata Tur i Maciej Kuryłowicz
III miejsce – Klasa I a (Yellow Team): Agnieszka Ancypo, Zuzia Woronowicz i Szymon Dowgiert
Nagrodami w turnieju były jak co roku „wilcze bilety„ oraz dodatkowo słodkie upominki oraz power banki. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i świetną zabawę.