Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 – 22 czerwca 2018 r.

22 czerwca 2018 roku w odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością p. Burmistrz Adam Kowalczuk. Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Anna Andrzejewska, podsumowując najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego.
Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum. Po raz kolejny przyznano prestiżową nagrodę szkolnego Oskara, który w tym roku powędrował do rąk uczennicy klasy IIIa gimnazjum Gabrieli Poczobutt Odlanickiej. Wręczono też nagrody za pracę społeczną. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za wspieranie szkoły. Jak co roku szachiści odebrali puchary i dyplomy za start w turnieju szachowym. Pan Burmistrz wręczył nagrody uczniom biorącym udział w w gminnym konkursie plastycznym „Woda widziana oczami dziecka”. Miłym akcentem było wyróżnienie najmłodszych uczniów nagrodami za rodzinne przygotowanie prezentacji na 50 lecie szkoły „Wspomnienia ze szkolnej ławy” oraz nagrodzenie uczniów z prawie 100% frekwencją.
Na zakończenie części oficjalnej głos zabrał p. Burmistrz. Gratulował uczniom wyników w nauce, życzył wesołych i bezpiecznych wakacji. Przekazał też na ręce dyrekcji szkoły podziękowania za całoroczną prace od pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej. Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Izabela Parchanowicz, złożyła w imieniu wszystkich rodziców wyrazy wdzięczności nauczycielom za trud włożony w pracę z uczniami. Podziękowania padły też z ust przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego i przedstawicieli klas trzecich gimnazjum żegnających się ze szkołą.
Dalsza część zakończenia roku odbyła się w salach z wychowawcami.