Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 – 2 września 2019 r.

2 września 2019 r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Wakacje jak zwykle trwały za krótko i ciężko rozstawać się z letnim odpoczynkiem, ale z drugiej strony powrót do szkoły oznacza spotkanie z kolegami i koleżankami, nowe wyzwania i perspektywę realizacji ambitnych planów. Jak zwykle zgromadzonych w sali gimnastycznej powitała pani dyrektor Anna Andrzejewska. Inaugurację zaszczycili swoja obecnością goście specjalni: pan burmistrz Adam Kowalczuk, radny Piotr Kirpsza, ks. Bogusław Urban, młodszy aspirant Joanna Kłos. Największe emocje na pewno przeżywali pierwszoklasiści, kilku nowych uczniów i pracowników szkoły. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, oby był czasem umacniającym poczucie, że szkoła to nie tylko miejsce pracy i nauki, ale także miejsce odkrywania świata, budowania relacji, kształtowania wartościowych postaw a także rozwijania zainteresowań i pasji.