Udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

Uczniowie naszej szkoły na zajęciach w świetlicy szkolnej wykonali prace na konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Prace zostały przekazane do organizatora konkursu KRUSU (Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Sokółce).
Autorami prac są następujący uczniowie:
I a
Aniela Pruszyńska, Zofia Mróz, Aurelia Babynko, Michał Rećko, Lena Gasperczyk
I b
Julia Normantowicz
II a
Magdalena Radulska
II b
Oliwier Grasewicz, Miłosz Woronowicz, Wiktoria Kiejko, Zuzanna Cichowlas, Iga Gardziejczyk
III a
Magda Borowik
V a
Amelia Normantowicz, Karolina Radulska

zobacz zdjęcia: Prace konkursowe