Udział w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

Udział w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej – 27 kwietnia 2016 r.

27 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Integracyjnych już po raz kolejny odbył się Festiwal Piosenki Rosyjskiej. W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice.
Najmłodszą uczestniczką Festiwalu była uczennica kl III a SP Amina Nahily, która zaśpiewała piosenkę ,,Kołybielnaja” z repertuaru Poliny Gagariny. Julia Borowska z kl II b Gimnazjum wystąpiła z utworem ,, Kukuszka” tej samej wykonawczyni. Oba występy zebrały duże brawa zgromadzonej publiczności, dziewczyny zaprezentowały wysoki poziom artystyczny i językowy. Uczennice przygotowywały się do Festiwalu pod kierunkiem nauczycielki języka rosyjskiego p. Aliny Jakimiec i p. Ewy Dębko- nauczycielki muzyki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dziewczynom dalszych sukcesów.