Turniej piłkarski „Przywitaj Wiosnę na Boisku”

Turniej piłkarski „Przywitaj Wiosnę na Boisku” – 21 marca 2014 r.,
Drużyny piłkarskie gimnazjów z Sokółki oraz Kuźnicy przywitały pierwszy dzień wiosny turniejem „Przywitaj Wiosnę na Boisku”. Pogoda okazała się zgodna z nazwą turnieju, temperatura w okolicach 12 stopni Celsjusza i bezchmurne niebo to wymarzone warunki do gry o tej porze roku.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Rywalizacja była bardzo zacięta, a przed ostatnimi meczami żadna z drużyn nie mogła być pewna swojego miejsca w tabeli końcowej. Drużyna z naszej szkoły zajęła czwarte miejsce. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe, trzy najlepsze zespoły otrzymały medale, a zwycięzcy puchar. Głównym organizatorem turnieju była Akademia Sportu Falcon Sokółka.