Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w piłkę nożną

Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w piłkę nożną 7 października 2022 r.

Dnia 07.10.22 na boisku Orlik przy naszej szkole odbył się Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego w piłkę nożną chłopców z klas 4-6.
W turnieju wystąpiło 5 drużyn:
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
Drużyny rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Odbyło się 10 meczy. Pogoda dopisała. Nie brakowało pięknych bramek, wielu ładnych akcji i ogromu dokładnych podań. Turniej toczył się w przyjaznej atmosferze, wśród dzieci powstawały nowe znajomości z kolegami z innych drużyn. Po bardzo emocjonujących meczach nasza drużyna zdobyła 1 miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Powiatu Sokólskiego, a klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
4 miejsce Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce
5 miejsce Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
Naszą szkołę reprezentowali: Gryszko Emil, Krawiel Alan, Łapicz Ksawery, Szydłowski Franciszek, Kościuk Gabriel, Lubecki Kajetan, Steckiewicz Sebastian, Korzon Krystian, Kozłowski Kacper.