Talent Sportowy Roku 2015 Powiatu Sokólskiego

Agnieszka Ancypo wyróżniona w plebiscycie ,,Talent Sportowy Roku 2015 Powiatu Sokólskiego”
W dniu 29 stycznia 2016 r. w sali bankietowej „Karczmy pod Sokołem” w Sokółce odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom plebiscytu na „Supersportowca Roku 2015 Powiatu Sokólskiego” oraz „Talent Sportowy Roku 2015 Powiatu Sokólskiego” zorganizowanego przez tygodnik „Nowiny Sokólskie”. Głosowanie odbywało się za pomocą kuponów zamieszczonych w ,,Nowinach Sokólskich”. W kategorii „Talent Sportowy Roku 2015 Powiatu Sokólskiego” nominowana była Agnieszka Ancypo, uczennica klasy VI naszej szkoły, trenująca pływanie w UKS Omega Sokółka. W podsumowaniu głosowania zajęła VI miejsce.

W kategorii „Supersportowiec Roku 2015 Powiatu Sokólskiego” II miejsce zajął, nauczyciel wychowania fizycznego  z naszej szkoły, pan Piotr Kirpsza – trenujący kolarstwo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!