ROK SZKOLNY 2018/2019
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Karina Miron kl III a gim. – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
ROK SZKOLNY 2017/2018
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Gabriela Poczobutt Odlnicka kl III b gim. – laureatka z biologii
Gabriela Rabiczko kl III b gim. – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Weronika Leosz kl 5 a SP – laureatka z niemieckiego
nauczyciel przygotowujący: Sylwia Kilczewska Multan
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Karina Miron kl II b gim. – finalistka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Gabriela Poczobutt Odlnicka kl III b gim. – finalistka z języka polskiego
Nicolas Wierzbicki kl 7 a SP – finalista z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
ROK SZKOLNY 2016/2017
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Julia Borowska kl III b – laureatka z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Gabriela Poczobutt Odlanicka kl II b – finalistka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska
ROK SZKOLNY 2015/2016
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Julia Borowska kl II b – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Ewa Dorota Matuszkiewicz kl III a – laureatka z języka angielskiego
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Chociej
Waleria Żółtko kl III b – laureatka z języka rosyjskiego
nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec
Karina Miron kl VI a – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Hubert Hołubowicz kl II a – finalista z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Julia Borowska kl II b – finalistka z geografii
nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna
Jakub Chłus kl III a – finalista z fizyki
nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus
Jakub Kozłowski kl III b – finalista z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska
Wiktoria Żuk kl III a – finalistka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska
Wiktoria Żuk kl III a – finalistka z języka rosyjskiego
nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec
ROK SZKOLNY 2014/2015
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Gabriela Dzienis kl III a – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Natalia Zubrzycka kl III a – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Ewa Dorota Matuszkiewicz kl II a – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska
Gabriela Grynczel kl III a – laureatka z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
Waleria Żółtko kl II b – laureatka z języka rosyjskiego
nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Ewa Nowosada kl III b – finalistka z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
Gabriela Rabiczko kl VI a – finalistka z języka angielskiego
nauczyciel przygotowujący: Sławomir Rochalski
Gabriela Poczobutt Odlanicka kl VI a – finalistka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Daszuta
ROK SZKOLNY 2013/2014
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Monika Bakun kl III b – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Ewa Kowalczuk kl II b – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Ewa Nowosada kl II b – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Gabriela Grynczel kl II a – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Aleksandra Kozaczyńska kl III b – laureatka z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
Paweł Gliński kl III b – laureat z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski
Magdalena Tur kl VI a – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Daszuta
Julia Borowska kl VI a – laureatka z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Gabriela Dzienis kl II a – finalistka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Ewa Dorota Matuszkiewicz kl I a – finalistka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Ewa Nowosada II b – finalistka z geografii
nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna
Anna Łowczecka kl III b – finalistka z języka rosyjskiego
nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec
Julia Wewiór VI a- finalistka z przyrody
nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna
ROK SZKOLNY 2012/2013
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Zuzanna Nowosada kl III c – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Przemysław Zubrzycki kl II c – laureat z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Aleksandra Kozaczyńska kl II b – laureatka z geografii
nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Monika Bakun kl II b – finalistka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Łukasz Sawoń kl III c – finalista z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Jakub Kozłowski kl VI a – finalista z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Daria Szymaniuk kl VI a – finalistka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Monika Trzasko kl VI a – finalista z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Patryk Szumiński kl VI a – finalista z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
ROK SZKOLNY 2011/2012
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Justyna Steckiewicz kl III b – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Przemysław Zubrzycki kl III c – laureat z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Monika Bakun kl I b – laureatka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka kl III b – laureatka z fizyki
nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus
Adam Dowgiert kl III a – laureat z fizyki
nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus
Julita Różak kl III b – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska
Ewa Kowalczuk kl VI a – laureatka z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Daszuta
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Zuzanna Nowosada kl II a – finalistka z biologii
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz
Jarosław Lutostański kl III a – finalista z matematyki
nauczyciel przygotowujący: Beata Ejsmont