Sukcesy literackie naszych uczniów w powiecie

Sukcesy literackie naszych uczniów w powiecie

Uczniowie naszej szkoły – Iga Krawiel (kl. VI A) i Bartosz Matuk (kl. VI B) odnieśli sukces w powiatowym konkursie literackim organizowanym przez przez dąbrowskie Liceum Ogólnokształcące i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury pod patronatem Burmistrza Dąbrowy i starosty sokólskiego. Uczestnicy opisali swoje przeżycia związane ze zdalnym nauczaniem, rozterki i wątpliwości, obawy o świat i chęć powrotu do normalności. Iga Krawiel zajęła I miejsce, a jej zwycięską pracę możemy przeczytać na stronie

https://isokolka.eu/dabrowa-bialostocka/39192-z-pamietnika-zdalnego-ucznia-uczniowie-opisali-swoje-przezycia-i-dostali-za-to-nagrody-foto.Natomiast

 Natomiast Bartosz Matuk zajął III miejsce. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowała Dorota Zalewska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!