Sukces w zawodach w pływaniu

Sukces w zawodach w pływaniu – 2, 3 kwietnia 2016 r.

Uczennice naszej szkoły Iga Kuklicz, Agnieszka Ancypo i Gabriela Poczobutt Odlanicka, zawodniczki UKS „Omega”, pokazały wysoką formę startując w międzynarodowych zawodach pływackich w Giżycku.

Iga Kuklicz czterokrotnie stawała na podium. Zdobyła trzy srebrne medale na dystansach 50 m i 100 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym oraz brąz na 100 m stylem zmiennym. Iga zajęła również III miejsce w klasyfikacji generalnej na najlepszą zawodniczkę imprezy w swoim roczniku.

Agnieszka czterokrotnie stawała na podium: zdobyła trzy złote medale na dystansach 50 m stylem motylkowym (nowy rekord klubu), 100 m stylem zmiennym (nowy rekord klubu) i 50 m stylem dowolnym oraz srebrny na 100 m stylem dowolnym. Agnieszka została najlepszą zawodniczką imprezy w roczniku 2003.

Gabriela Poczobutt Odlanicka, która zdobyła dwa srebrne krążki na dystansach 50 m i 200 m stylem klasycznym.

Gratulujemy!