Sukces w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” – 4 czerwca 2024 r.

Dnia 04.06.2024 r. nagrodzono naszych uczniów w konkursie plastycznym „Bezpieczne na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Nagrody wręczały panie z sokólskiego KRUS – u i dyrektor szkoły pani Katarzyna Chociej. Uczennicę kl. 4a Magdalenę Radulską nagrodzono za zajęcie II miejsca w etapie regionalnym konkursu w II kategorii wiekowej. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za udział: Róża Rećko kl. 1b, Ewelina Szydłowska kl. 1b, Aleksandra Lingo kl. 1a, Izabela Małoń k.l 4a, Stanisław Szydłowski kl. 5a. Gratulujemy!!!