Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania – 24 marca 2017 r.

24 marca w ZSI odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Celem konkursu było kształtowanie umiejętności pięknego, głośnego czytania oraz popularyzacja książek i czytelnictwa. Konkurs miał 2 etapy. W pierwszym uczniowie czytali na głos przygotowane przez siebie fragmenty prozy, w drugim etapie prezentowali komisji, jak radzą sobie z czytaniem poezji dla dzieci (wiersze przygotowała komisja). W konkursie brało udział 26 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali wychowankowie Doroty Kamińskie j- uczniowie z klasy IIIa: Julia Piskurewicz, Zuzia Sawoń i Szymon Kozłowski.
Dzieci bardzo starannie przygotowały się do konkursu i odniosły w nim zasłużony sukces. Julia Piskurewicz zajęła II miejsce w konkursie i otrzymała „Nagrodę Publiczności” w postaci długotrwałych braw za swój występ. Szymon Kozłowski zajął III miejsce, a Zuzia otrzymała nagrodę za udział w zmaganiach czytelniczych.
Gratulujemy uczestnikom konkursu!