Sukces w konkursie plastycznym pod hasłem „Kocham swoją wieś”

Sukces w konkursie plastycznym pod hasłem „Kocham swoją wieś” – 30 maja 2019 r.
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie W tym roku odbyło się XI Forum Rolnicze w ramach którego zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Kocham swoją wieś”. Należy wspomnieć, że rok temu również uczennica naszej szkoły Magda Szydłowska została laureatką konkursu plastycznego, a w tym roku:
I miejsce zdobyła uczennica kl. VI a Natalia Tołłoczko,
II miejsce Emilia Szomko kl. II a,
V miejsce Amelia Normantowicz kl. II a.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów dyplomy, które wręczono 30 maja 2019 r. Podziękowanie otrzymała nasza szkoła, które zostało przekazane Pani Dyrektor Annie Andrzejewskiej i Pani Jolanta Paruk za przygotowanie uczniów do konkursu. Nagrodzone uczennice wraz z rodzicami osobiście odebrały zasłużone nagrody na XI Forum Rolniczym w Janowie dn. 26 maja 2019 roku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.