Sukces w konkursie „Młody Hotelarz”.

Sukces w konkursie „Młody Hotelarz” – 27 maja 2022 r.

27 maja w Zespole Szkół Rolniczych odbył się IV Powiatowy Konkurs Hotelarsko – Turystyczny „Młody Hotelarz”. Uczniowie klas ósmych rywalizowali w nim w dwóch etapach. Etap pierwszy polegał na wykonaniu zadań konkursowych takich jak ścielenie łóżka na czas, składanie serwetek czy dobranie zastawy stołowej do określonego menu i udekorowanie stołu. Etap drugi to test turystyczny sprawdzający wiedzę młodzieży na temat atrakcji turystycznych naszego regionu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Uczniowie klasy 8 b: Julia Sokołowska, Natalia Bogusławska oraz Marcin Normantowicz zajęli I miejsce. Uczennice klasy 8a: Julia Piskurewicz, Natalia Białobłocka oraz Zuzanna Kiszkiel zajęły II miejsce. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, m. in. książki, akcesoria biurowe oraz vouchery na pizzę do Pizzerii Peperoni i na burgery do Restauracji 55 Fifty Five. Gratulujemy serdecznie sukcesu obu drużynom!