Sukces w Finale Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego

Agnieszka Ancypo i Iga Kuklicz mistrzyniami województwa w pływaniu! – 26-27 marca 2019 r.
26 i 27 marca 2019 roku na Pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie przeprowadzony został Finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego. W rywalizacji prawo startu miały najlepsze dziewczęta i chłopcy w czterech stylach pływackich oraz sztafety wyłonione podczas czterech półfinałów wojewódzkich.
Agnieszka Ancypo uczennica naszej szkoły zdominowała rywalizację w stylu dowolnym dziewcząt na dystansie 50m, zdobywając I miejsce i tytuł Mistrzyni Województwa Podlaskiego. To już piąty tytuł Mistrzyni Województwa naszej uczennicy z rzędu. Pięć lat niepokonana! Nie mieliśmy jeszcze w historii szkoły tak wybitnego sportowca! Brawo!
Iga Kuklicz to kolejna nasza Mistrzyni Województwa! Iga w tym roku nie miała sobie równych w stylu klasycznym, co potwierdza jej wysoką formę. Rywalizacja była bardzo zacięta i o kolejnych miejscach decydowały ułamki sekundy. 36,67 sekundy Iga potrzebowała do przepłynięcia 50m stylem klasycznym ustanawiając swój rekord życiowy. To ogromny sukces naszej młodej zawodniczki. Gratulujemy!