Missing image

Sukces uczniów naszej szkoły

Sukces uczniów naszej szkoły – 15 października 2013 r.
15 października 2013r., Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o przyznaniu 230 uczniom stypendiów w ramach realizacji kolejnej edycji projektu „Wsparcie stypendialne dla uzdolnionych uczniów 2013-2014” odnoszących sukcesy w zakresie nauk preferowanych: matematyczno – przyrodniczych.
Z naszej szkoły zostały uhonorowane tym stypendium dwie osoby:
Monika Bakun uczennica klasy III b gimnazjum i Przemysław Zubrzycki absolwent naszego gimnazjum. Przemek uzyskał w ubiegłym roku szkolnym 2012/2013 tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym oraz tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym, Monika uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego oraz II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

stypendium