ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

W SOKÓŁCE

Ostatnia aktualizacja: 02 grudnia 2013

Strona główna

Nagroda szkolnego Oskara przyznawana jest w ZSO od 2009 r. dla jednego ucznia ze szkoły podstawowej i jednego z gimnazjum. To ważne i prestiżowe wyróżnienie, na które trzeba pracować przez cały rok. Punkty otrzymuje się nie tylko za bardzo dobrą naukę i wzorowe zachowanie, ale też za zaangażowanie w sprawy szkoły, aktywność społeczną i działalność wolontariacką.  Uczniów do nagrody nominują nauczyciele, a zwyciężają ci, którzy otrzymają największą ilość punktów.

Rozdanie statuetek odbywa się w dniu zakończenia roku szkolnego.

Oskar to zaszczytna nagroda i jednocześnie motywacja do nauki i pracy.

Koło wolontariatu

Koło miłośników historii