Spotkanie autorskie z panią Katarzyną Janowicz – Timofiejew

Spotkanie autorskie z panią Katarzyną Janowicz – Timofiejew – 5 grudnia 2019 r.

Nasza szkoła współpracuje z Filią nr 1 Biblioteki Publicznej w Sokółce. Z inicjatywy pani Marty Wojewódzkiej Szoda uczniowie klasy 3a mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Panią Katarzyną Janowicz-Timofiejew. Pisarka czytała fragmenty swoich książek. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały historyjek. Wcześniej wykonały ilustracje do książki „Myszka Modnisia”. Pani Katarzyna obiecała wykorzystać je do wykonania pocztówek i zakładek do książek. Na koniec uczniowie otrzymali autografy w książkach autorstwa naszego gościa i słodkie upominki. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Niewątpliwie pobudziło wyobraźnię uczniów i dostarczyło im wiele radości.