,,Skarpeta Świętego Mikołaja”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Skarpeta Świętego Mikołaja”

06.12.2021 r. z okazji Mikołajek 19 uczniów klas I-III brało udział w konkursie plastycznym ,,Skarpeta Świętego Mikołaja” zorganizowanego przez Filię Biblioteczną nr 1 w Sokółce. Wszystkie prace wykonane zostały pomysłowo i z wielkim zaangażowaniem, dlatego uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Wśród prac nagrodzonych są prace naszych uczniów.
Prace zostały nagrodzone w dwóch kategoriach:
Praca płaszczyznowa:
II miejsce: Iga Gardziejczyk
III miejsce: Wiktoria Kiejko
Wyróżnienie:
Zofia Mróz
Antoni Klim
Wiktoria Szumicka-Krempa
Praca przestrzenna:
I miejsce: Stanisława Primak
II miejsce: Magdalena Borowik
III miejsce Oliwier Karawaj
Wyróżnienie:
Ksawier Kamola

Zobacz zdjęcia: Skarpeta św. Mikołaja