Powiatowy Konkurs Hotelarsko-Turystyczny Młody Hotelarz

Powiatowy Konkurs Hotelarsko-Turystyczny Młody Hotelarz – 7 czerwca 2019 r.

7 czerwca w Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego – Hubala w Sokółce odbył się III Powiatowy Konkurs Hotelarsko-Turystyczny Młody Hotelarz. Uczestnikami byli uczniowie ze szkół powiatu sokólskiego. Uczniowie zmagali się z zadaniami w trzyosobowych grupach. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Puszko, Beata Saniukiewicz oraz Patrycja Szyszko. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na dekoracyjnym składaniu serwet, ścieleniu łóżka na czas oraz nakrywaniu i dekorowaniu stołu. Drugi etap polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego atrakcji turystycznych powiatu sokólskiego. Nasze uczennice zajęły drugie miejsce, otrzymując w nagrodę voucher na pizzę w pizzerii Peperoni w Sokółce, sprzęt elektroniczny (power bank) oraz artykuły piśmiennicze. Gratulujemy!