Powiatowy Konkurs Fotograficzny

Powiatowy Konkurs Fotograficzny – 27 kwietnia 2018 r.

27.04.2018 r. w Zespole Szkół w Sokółce został podsumowany długoterminowy, trwający od 22.01. do 15.04. 2018 r., „Powiatowy Konkurs Fotograficzny – Zjawiska fizyczne i astronomiczne w przyrodzie”. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach:
„Młodzik” – uczniowie szkół podstawowych – kl. VI-VII
„Gimnazjalista” – uczniowie gimnazjum – kl. II i III
„Junior” – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
Komisja miała wielki problem, aby wybrać najlepsze prace wśród nadesłanych 63 zdjęć przez uczniów szkoły podstawowej i 111 przez gimnazjalistów. Wszystkie zdjęcia były piękne. Z naszej szkoły wyróżnienie uzyskała Julia Anastazja Dębko z klasy 6a, II miejsce zajęły prace Zuzanny Rećko z klasy IIb gimnazjum. Podziękowanie, dyplomy i pamiątkowe drobiazgi za udział w konkursie i nadesłanie równie pięknych zdjęć otrzymali: Kamil Kowalewski z klasy 6a, Daria Sawoń z klasy 7a i Wiktoria Żygieło z klasy IIb gimnazjum.
Wszystkim uczniom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w konkursie i gratulujemy efektów.