Pomagamy zwierzętom z sokólskiego schroniska

Pomagamy zwierzętom z sokólskiego schroniska -13 listopada 2015 r.
W dniu 13 listopada 2015r. w ZSO rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Pomagamy zwierzętom”.
W tym dniu zorganizowaliśmy kiermasz ciast przygotowanych przez wolontariuszy z SKW i członków SU. Nasze przedsięwzięcie spotkało się z olbrzymim odzewem zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Udało nam się sprzedać ponad dwadzieścia blach różnych wypieków. W ten sposób udało nam się zebrać dość pokaźną kwotę – 850 złotych. Całość funduszy zostanie przekazana na leczenie i sterylizację podopiecznych sokólskiego schroniska.
Cała akcja pomocy zwierzętom trwa do końca listopada. Zbieramy karmę suchą i mokrą, ciepłe koce i zabawki dla podopiecznych z sokólskiego schroniska oraz Fundacji Vita Canis opiekującej się też kotkami. Osoby chętne wspomóc finansowo fundację mogą dokonywać wpłat na konto:

Fundacja Pomocy Zwierzętom VITA CANIS
Puciłki 31, 16-100 Sokółka
13 2030 0045 1110 0000 0404 5450
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0404 5450
BIC/SWIFT: GOPZPLPW
z tytułem przelewu: darowizna na cele statutowe.

Losy piesków ze schroniska można śledzić też na facebooku: Schronisko dla zwierząt w Sokółce-Wolontariusze. Może oglądając zdjęcia ktoś z was znajdzie tam przyjaciela, któremu da domek?
To nie pierwsza i z całą pewnością nie ostatnia tego typu akcja członków Samorządu, Wolontariatu oraz wszystkich uczniów ZSO. Akcję zorganizowały p. Małgorzata Chociej i p. Monika Klim.