Półfinał wojewódzki w pływaniu

Półfinał wojewódzki w pływaniu – 9 marca 2019 r.
Dnia 9 marca 2019 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie przeprowadzony został PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego.
Naszą szkołę reprezentowały:
Agnieszka Ancypo, Iga Kuklicz, Julia Miejłuk i Natalia Szumiło.
Wyniki indywidualne naszych uczennic:
I miejsce – Agnieszka Ancypo – 50m styl dowolny
I miejsce –– Iga Kuklicz- 50m styl klasyczny
VI miejsce –– Natalia Szumiło – 50m styl grzbietowy
III miejsce – Julia Miejłuk – 50m styl dowolny
Bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie nasze uczennice. Agnieszka Ancypo w pięknym stylu pokonała konkurencję i wygrała osiągając znakomity czas. Iga Kuklicz również wygrała i poprawiła swój rekord życiowy, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego. Julia Miejłuk i Natalia Szumiło pokazały się z bardzo dobrej strony uzyskując świetne wyniki. To wielki sukces przy tak dużej liczbie uczniów startujących w zawodach.