Półfinał wojewódzki w pływaniu

Półfinał wojewódzki w pływaniu – 17 marca 2018 r.
Dnia 17 marca 2018 r. W Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie przeprowadzony został PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego.
Naszą szkołę reprezentowały:
Agnieszka Ancypo, Gabriela Poczobutt Odlanicka, Iga Kuklicz i Julia Miejłuk i Weronika Leosz.
Wyniki indywidualne naszych uczennic:
I miejsce – Agnieszka Ancypo – 50m styl dowolny
II miejsce – Gabriela Poczobutt Odlanicka – 50m styl klasyczny
II miejsce – Iga Kuklicz – 50m styl klasyczny
IV miejsce – Julia Miejłuk – 50m styl dowolny
X miejsce – Weronika Leosz – 50m styl klasyczny
Bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie nasze uczennice. Agnieszka Ancypow pięknym stylu pokonała konkurencję i wygrała osiągając znakomity czas. Gabrysia Poczobutt Odlanicka i Iga Kuklicz zajęły II miejsca – również uzyskując awans do Finału wojewódzkiego. Julia Miejłuk i Weronika Leosz pokazały się z bardzo dobrej strony uzyskując świetne wyniki. To wielki sukces przy tak dużej liczbie uczniów startujących w zawodach.