Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”

Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki” – 7 listopada 2018 r.

Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca p. Alicja Chancewicz i członkowie p. Jolanta Paruk i p. Justyna Krawiel, oceniły 71 prac. Po długim namyśle i żarliwej dyskusji wyłoniono zwycięzców.
Nagrody powędrowały do zdolnych uczniów. W kategorii klas I-III z naszej szkoły I miejsce zdobyła Zuzanna Domin, II miejsce Iga Małoń i wyróżnienia: Karolina Olechno, Małgorzata Werzbicka, Tymoteusz Sićko. W kategorii klas IV-VI, I miejsce Natalia Białobłocka i wyróżnienie Ernest Mariusz Brzosko.
Gratulacje, podziękowania oraz wyrazy uznania złożyła nagrodzonym dyrektor Biblioteki Publicznej – p. Joanna Bienasz. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody książkowe, a wyróżnieni dyplomy i drobne upominki. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zaangażowanie, gratulują zdobycia nagród. Filia Biblioteczna Nr 1 zaprasza do obejrzenia pokonkursowej wystawy w godzinach pracy biblioteki (do końca listopada 2018 roku).