Piłka ręczna dziewcząt – mistrzostwa powiatu

Piłka ręczna dziewcząt – mistrzostwa powiatu – 8 grudnia 2013 r.
Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt z Gimnazjum odbyły się 8 grudnia w Dąbrowie Białostockiej. Pod opieką Pana Andrzeja Ignatowicza naszą szkołę reprezentowały:
1.    Małgorzata Prymak
2.    Klaudia Pawełko
3.    Marlena Radkiewicz
4.    Natalia Żółtko
5.    Diana Grynczel
6.    Gabriela Szuszkiewicz
7.    Jessica Matuk
8.    Milena Bołtko
9.    Wiktoria Żuk
10.    Barbara Pyłko
Wielkie emocje i mnóstwo bramek, na to mogli liczyć wszyscy, którzy oglądali rozgrywane mecze. Od samego początku gra układała się po myśli naszych piłkarek. Nie udało się jedynie wygrać z Dąbrową Białostocką, ale zajęte bardzo dobre II miejsce dało naszym uczennicom awans do kolejnego etapu rozgrywek – Mistrzostw Grupy Północnej (półfinału wojewódzkiego).