Pasowanie na Ucznia

Pasowanie na Ucznia – 28 października 2021 r.

W dniu 28 października w klasach pierwszych odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Tegoroczne przyjęcie w poczet uczniów miało charakter kameralny ze względu na panującą epidemię oraz pracę w reżimie sanitarnym i zostało przeprowadzone w obydwu klasach oddzielnie. Dzieci pokazały swoją wiedzę i umiejętności w obecności pani dyrektor i przedstawicieli Rady Rodziców. Nie zmienia to faktu, że to wielkie święto i najważniejszy dzień w szkolnym życiu dzieci. Prezentując część artystyczną, w tym piosenkę w języku angielskim i taniec, pierwszaki udowodniły, że zasługują na miano ucznia szkoły. Dotknięcie magicznym ołówkiem i wręczenie pamiątkowych dyplomów było ostatnim elementem pasowania. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie przy słodkim poczęstunku. Do występu dzieci przygotowały wychowawczynie, panie Barbara Chancewicz oraz Barbara Borowska. O dekorację zadbała pani Katarzyna Maliszewska.

klasa 1a

klasa 1 b