Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS – 27 kwietnia 2015 r.

27.04.2015 r. odbył się powiatowy etap Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Naszą szkołę reprezentowało 5 osób, które wygrały etap szkolny konkursu.
1.Gabriela Grynczel
2. Gabriela Dzienis
3. Katarzyna Rochalska
4.Agnieszka Horczak
5. Hubert Kieda
W konkursie uczestniczyło 27 uczniów z powiatu sokólskiego. Uczniowie naszego gimnazjum przygotowali się pod opieką p. J. Steckiewicz. Tylko 3 osoby mogły przejść do kolejnego etapu. Gabriela Grynczel zajęła II miejsce w konkursie i będzie reprezentowała nasz powiat na etapie wojewódzkim. Organizatorami etapu powiatowego konkursu byli: Starostwo Powiatowe i PSSE Sokółka. Kolejny etap 14.05.2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku 14.05.2015 r.. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.