Ogólnopolski konkurs plastyczny „Koszulka kibica”

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Koszulka kibica”
W naszej szkole od kilku lat dzieci z kl. I-VI mogą należeć i oszczędzać w SKO, które podległe jest bankowi PKO BP. W poradniku ekonomicznym dla najmłodszych Brawo bank-magazynie tego banku, został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „Koszulka kibica”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu z propozycją koszulki kibica oraz hasłem zagrzewającym do walki sportowej swoich najbliższych, kolegów lub ulubioną drużynę. Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem p. Jolanty Paruk, opiekuna szkolnego SKO. Najciekawsze zostały wysłane na konkurs do Warszawy. Powodzenia!
Są to prace następujących uczniów:
kl. III a –Maja Szydłowska, Nikola Krawiel, Julia Piskurewicz, kl.-III b-Patrycja Pawłowska, Zofia Ciechacka, Patrycja Karp, Julia Sokołowska, Wiktoria Ignatowicz, kl. IV a-Oliwia Ignatowicz, Iga Miron.