Nagrody Burmistrz Sokółki

Nagrody Burmistrz Sokółki – 29 grudnia 2015 r.

29 grudnia w sokólskim Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie, podczas którego Pani Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska wręczyła nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
Nagrody Burmistrz Sokółki otrzymali uczniowie naszej szkoły:
Julia Borowska – uczennica Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, kategoria muzyka;
Mateusz Zalewski – uczeń Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, kategoria muzyka;
Julia Anastazja Dębko – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, kategoria muzyka i plastyka;Nagrodzonym pogratulowali również Zastępca Burmistrza Adam Kowalczuk oraz Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sokółce Marlena Radkiewicz.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.