Na otwarciu Miasteczka Ruchu Drogowego

Na otwarciu Miasteczka Ruchu Drogowego – 5 września 2019 r.

W dniu 5 września 2019 r. odbyła się uroczystość otwarcia Miasteczka Ruchu Drogowego. To zaniedbane nieco miejsce wygląda teraz naprawdę imponująco. Na placu zamontowano znaki drogowe, namalowano oznakowanie na jezdni, a nawet postawiono sygnalizację świetlną. Inwestycję oficjalne otworzyła pani burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, w towarzystwie wielu gości: marszałka województwa podlaskiego Artura Kosickiego, posła Mieczysława Baszki, zastępców Burmistrza panów Adama Kowalczuka i Adama Juchnik, radnych oraz pracowników Urzędu Miasta. W uroczystości aktywny udział brali uczniowie naszej szkoły. Dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm” zaprezentowały się w układach tanecznych, dzieci z klasy drugiej zaśpiewały piosenkę o ruchu drogowym, zaś starsza młodzież nie tylko dzielnie kibicowała kolegom z Kółka Kolarskiego, ale też znakomicie wypadła w quzie wiedzy o ruchu drogowym.