Na Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Na Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego – 21 lutego 2020 r.

21.02.2020 pięcioosobowa reprezentacja klasy 3a z SP 3 w Sokółce, w składzie: Amelia Normantowicz, Iga Małoń, Zuzia Domin, Zuzia Jelska oraz Szymon Tołłoczko, wzięła udział w kolejnej już edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas trzecich „Junior Champion” organizowanego przez nauczycieli anglistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce.
W tym roku organizatorzy przygotowali nową formułę konkursu zgodnie z którą uczestnicy rywalizowali ze sobą podzieleni na 3 i 4 osobowe grupy. W skład każdej z grup wchodziły dzieci z różnych szkół. Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w grupach które zajęły 2, 3 i 4 miejsce. Maksymalnie można było uzyskać 75 punktów.
Szymon Tołłoczko 70 pkt – II miejsce
Iga Małoń 69 pkt – III miejsce
Zuzia Domin, Zuzia Jelska, Amelia Normantowicz 66,5 pkt – IV miejsce

Gratulujemy!