Na Gminnym Pokazie Talentów

Na Gminnym Pokazie Talentów – 12 maja 2022 r.

W dniu 12 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbył się Gminny Pokaz Talentów, pod patronatem Burmistrza Sokółki. Uzdolnieni uczniowie z naszego miasta i gminy zaprezentowali swoje różnorodne umiejętności. Młodzi wykonawcy tańczyli, śpiewali, grali na instrumentach, wykonywali ćwiczenia akrobatyczne, pokazując, że nie ma dziedziny, w której nie można osiągnąć mistrzostwa. Na pokazie wystąpiły też przedstawiciele naszej szkoły. Dziewczynki z grupy tanecznej „Rytm” z klas pierwszych i drugich, zatańczyły do piosenek „Toca toca” i „Congratulations”. Choreografie przygotowały pod okiem pani Doroty Kamińskiej i Barbary Chancewicz. W piosence pt.: „Jak żyć” zaprezentował się uczeń kl 2a Emil Lis. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz upominkami ufundowanymi przez Panią Burmistrz Ewę Kulikowską – karnety na lody oraz do kina.