Moja ulubiona postać z bajki

Udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.: Moja ulubiona postać z bajki”
Uczniowie klas I-VI pracowały twórczo i aktywnie w domu i na zajęciach w świetlicy szkolnej. Zaprezentowały swoje talenty plastyczne przedstawiając ulubioną postać z bajki. Na pracach pojawili się znani bohaterowie z bajek telewizyjnych i literatury dziecięcej, min: Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Spongebob, Merinda Waleczna, Pszczółka Maja, królewny, skrzaty i wiele innych postaci. Prace uczniów zostaną przekazane do Filii Bibliotecznej nr 1 na Osiedlu Zielonym – organizatora konkursu. Nad przebiegiem konkursu w szkole czuwała p. Jolanta Paruk.
Życzymy powodzenia!
Oto prace i ich autorzy: kl. i a : Julia Supronik, Jakub Zieziula, kl. I b: Zofia Kozłowska, Julianna Puszko, Karolina Olechno, Gabriel Miron, Kinga Januszkiewicz, Gabriela Rygasiewicz, Dominik Brzosko, kl. II a: Tymoteusz Sićko, Zuzanna Domin, Amelia Normantowicz, Ksawery Łapicz, Karolina Januszkiewicz, Paulina Mojżyk, Karolina Radulska, Iga Małoń, Sylwia Konik, Małgorzata Wierzbicka, kl. IV a: Mikołaj Miron, Weronika Dargiewicz, Ernest Mariusz Brzosko, kl. V a :Natalia Białobłocka, kl. VI a: Dominika Rećko, Dominik Brzosko, Ernest Mariusz Brzosko, Karolina Januszkiewicz, Dominika Rećko.