Moja przyroda – obserwuję i fotografuję

Moja przyroda – obserwuję i fotografuję- podsumowanie akcji

Uczniowie klas I – V nadesłali liczne fotografie z obserwacji przyrodniczych. Dowodzą one, że jesteście ciekawi otaczającej przyrody i praw nią rządzących. Wasze obserwacje są planowe i ukierunkowane, pełnią funkcję poznawczą i edukacyjną. Bliski kontakt z przyrodą na pewno dostarczył Wam niezapomnianych wrażeń. Drodzy uczniowie, zachęcamy wszystkich do dalszych obserwacji przyrodniczych. W przyszłości będziemy kontynuować to przedsięwzięcie i cyklicznie zamieszczać fotografie na stronie internetowej szkoły.
Na uwagę zasługują zdjęcia następujących osób: Julii Normantowicz kl. I b, Adama Pawłowskiego kl. II a, Gabriela Kiszkiel kl. II a, Oliwii Bagan kl. III b, Wojciecha Onoszko kl. III b, Karoliny Radulskiej kl. V a, Amelii Normantowicz kl. V a.

zobacz zdjęcia:  Obserwuje i fotografuję