Moja przyroda – obserwuję i fotografuję – Zima

Przyroda w zimowej odsłonie

Uczniowie klas I – VI nadesłali zimowe fotografie przyrodnicze. Planowe i ukierunkowane obserwacje dowodzą, że przyroda zimą jest również piękna i zachwyca swoją różnorodnością. Bliski kontakt z przyrodą dostarcza wiedzy na temat otaczającego świata przyrodniczego, przyczynia się do odpowiedzialności za stan przyrody oraz rozwijania zainteresowań w tym kierunku. Drodzy uczniowie, zachęcamy wszystkich do dalszych obserwacji przyrodniczych, gdyż w przyszłości będziemy kontynuować to przedsięwzięcie i cyklicznie zamieszczać fotografie na stronie internetowej szkoły.

Na uwagę zasługują zdjęcia następujących osób: Stanisławy Primak kl. II a, Filipa Jelskiego kl. II b, Oliwii Bagan kl. III b, Kingi Januszkiewicz kl. IV b, Szymona Maliszewskiego VI a.

Zobacz zdjęcia: Przyroda w zimowej odsłonie