„Moja przyroda – obserwuję, fotografuję” – podsumowanie

Podsumowanie przedsięwzięcia organizowanego przez nauczycieli świetlicy szkolnej „Moja przyroda – obserwuję, fotografuję” – 23 kwietnia 2021 r.

Uczniowie klas I – IV nadesłali liczne fotografie przedstawiające niepowtarzalne, godne uwagi obrazki przyrodnicze. Dowodzą one, że jesteście ciekawi otaczającej nas przyrody i praw nią rządzących. Z naszego punktu widzenia Wasze obserwacje są planowe i ukierunkowane, pełnią funkcję poznawczą i edukacyjną. Bliski kontakt z przyrodą na pewno dostarczył Wam niezapomnianych wrażeń. Być może stanie się dla wielu z Was początkiem przyrodniczej pasji w przyszłości.
Drodzy uczniowie, zachęcamy wszystkich do okresowych i systematycznych obserwacji przyrody w różnych porach roku oraz rejestrowania najciekawszych obrazków. W przyszłości będziemy kontynuować to przedsięwzięcie i cyklicznie zamieszczać na stronie internetowej Wasze przyrodnicze fotografie.
Uczniów, którzy nadesłali zdjęcia z pełną odpowiedzialnością możemy nazwać miłośnikami przyrody. Należą do nich: Stanisława Primak kl. I a, Lena Staranowicz kl. I a, Iza Małoń kl. I a, Wiktoria Kiejko kl. I b, Miłosz Woronowicz kl. I b, Magda Borowik kl. II a, Krystian Szomko kl. II a, Wojciech Onoszko kl. II b, Ksawery Łapicz kl. IV a, Maria Wierzbicka kl. IVa, Emilia Szomko kl. IVa.