Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w biegach przełajowych

Indywidualne biegi przełajowe – 4 kwietnia 2023 r.

4 kwietnia w Szudziałowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w biegach przełajowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans od 600 do 1500 metrów. Dzieci i młodzież rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców, każdy w swoim roczniku urodzenia. Stawką każdego biegu w danym roczniku był awans pierwszej najlepszej piętnastki do finału Grupy Północnej (półfinału wojewódzkiego), który rozegrany zostanie 15 kwietnia w Przewięzi. Po emocjonujących biegach do półfinału wojewódzkiego awansowało 7 uczniów z naszej szkoły: Krystian Korzon, Gabriel Kościuk, Sebastian Steckiewicz, Ksawery Łapicz, Karol Tomczak, Kamil Matukiewicz i Jakub Fiedorowicz.

Gratulujemy !

ZOBACZ ZDJĘCIA: Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w biegach przełajowych