Mistrzostwa Grupy Północnej (półfinał wojewódzki) w biegach przełajowych

Mistrzostwa Grupy Północnej (półfinał wojewódzki) w biegach przełajowych – 15 kwietnia 2023 r.

Na trasach biegowych w Przewięzi k. Augustowa odbyły się 15 kwietnia tegoroczne Mistrzostwa Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Możliwość startu w w/w zawodach wywalczyło siedmiu uczniów z naszej szkoły: Krystian Korzon, Gabriel Kościuk, Sebastian Steckiewicz, Ksawery Łapicz, Kamil Matukiewicz, Karol Tomczak i Jakub Fiedorowicz. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z trzydziestu szkół z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, suwalskiego. Do kolejnego etapu (finał wojewódzki) awansowało 15 najszybszych uczennic i uczniów w każdej kategorii wiekowej. Z naszej szkoły awans uzyskali: Krystian Korzon, Sebastian Steckiewicz, Ksawery Łapicz, Kamil Matukiewicz i Jakub Fiedorowicz. Gratulujemy!